Reklama

Zmiany w magistracie. Będzie „superwydział”?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Zmiany w magistracie. Będzie „superwydział”? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Krzysztof Fornal - po nominacji na stanowisko prezesa powiatowych struktur PSL-u - zmienia też miejsce pracy. Od teraz pracuje w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie. Kierowany jeszcze do niedawna przez niego Wydział Inwestycji Urzędu Miasta Łuków łączy się natomiast z Wydziałem Promocji.

Kilka dni temu informowaliśmy o zmianie prezesa powiatowych struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego. Radnego wojewódzkiego Marka Kopcia zastąpił Krzysztof Fornal, Naczelnik Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta w Łukowie. Nowy szef ludowców w powiecie łukowskim zmienił też miejsce pracy i przeniósł się do Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Zobacz też: Krzysztof Fornal szefem PSL w powiecie łukowskim

Powyższa sytuacja jest okazją do przeprowadzenia zmian organizacyjnych w Urzędzie Miasta w Łukowie. Jak powiedział nam burmistrz Dariusz Szustek, Wydział Promocji i Wydział Inwestycji mocą zarządzenia łączą się w jeden, a na jego czele stanie Anna Kicińska, dotychczasowa naczelnik Wydziału Promocji.

- To nie ten czas, żeby przyuczać nowe nowe osoby. Wydałem już zarządzenie, że połączę Wydział Inwestycji z Wydziałem Promocji. Nowy wydział otrzyma nazwę Wydział Inwestycji i Promocji, a jego naczelnikiem będzie Anna Kicińska - mówi burmistrz Łukowa. - Oba wydziały stale się konsultowały przy min. pisaniu projektów, więc tematyka inwestycyjna jest znana pani Annie - dodaje.

Anna Kicińska i Krzysztof Fornal będą ze sobą dalej współpracować, choć na innej płaszczyźnie. Nowy szef powiatowego PSL-u zajmować się będzie w Lublinie wdrażaniem środków europejskich na poziomie miast oraz gmin. Jak powiedział naszej redakcji sam zainteresowany, przez jego biurko „przechodziły” będą pieniądze m.in. z Regionalnego Programu Operacyjnego.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE