Reklama

Tragiczna śmierć 27-latka. Został wciągnięty przez rębak do drewna

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet / ilustracja poglądowa

Tragiczna śmierć 27-latka. Został wciągnięty przez rębak do drewna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku do jakiego doszło wczoraj w jednej z miejscowości w powiecie lubartowskim. Podczas prac porządkowych w lesie 27-letni mężczyzna został wciągnięty przez rębak do drewna. Pochodził on z powiatu łukowskiego.

Do tragicznego wypadku doszło w środę 19 października tuż przed godziną 13. Mężczyźni pracowali przy porządkowaniu działki leśnej w kompleksie w miejscowości Annówka w powiecie lubartowskim. Wyrzucali gałęzie do tzw. rębaka. W pewnym momencie z niewyjaśnionych dotąd przyczyn maszyna wciągnęła w swój mechanizm pracującego przy niej 27-latka z powiatu łukowskiego.

Niestety mimo przeprowadzonej akcji ratunkowej mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Policjanci pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin zabezpieczali ślady na miejscu tragedii. Obecnie ustalane są dokładne jej przyczyny.

Policja apeluje o rozwagę i zachowanie szczególnych środków ostrożności podczas wszelkich prac gospodarczych. Chwila nieuwagi podczas obsługi maszyn może kosztować na utratę zdrowia a nawet życia.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE