Reklama

Przebił opony i wyrwał tablice auta. Zatrzymany wandal

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Przebił opony i wyrwał tablice auta. Zatrzymany wandal - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 4 pijanych kierowców zatrzymali w ciągu ostatniego tygodnia łukowscy policjanci. Zatrzymany został też 33-letni mieszkaniec Łukowa, który umyślnie uszkodził jeden z samochodów zaparkowanych na os. Chącińskiego.

23 lipca w Fiukówce (gm. Krzywda) doszło do bocznego zderzenia pojazdu marki VW Passat, którym kierował 50-letni mieszkaniec gminy Krzywda, z samochodem marki Audi, którym kierowała 28-letnia mieszkanka tej samej gminy. Kierujący passatem po zderzeniu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia 50-latek doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. W chwili wypadku kierujący pojazdami byli trzeźwi.

27 lipca na ul. Dmocha w Łukowie w jednym z punktów usługowych nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela, w którym znajdowały się dokumenty osobiste oraz karty bankomatowe.

29 lipca w Wandowie (gm. Wola Mysłowska) policjanci z Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim w trakcie przeprowadzanej kontroli drogowej samochodu osobowego marki VW Golf, którym kierował 23-letni mieszkaniec gminy Kłoczew ujawnili wewnątrz pojazdu jedną sztukę amunicji "Luger" 9 mm, jedną sztukę amunicji myśliwskiej 16 mm PAWAM, broń palną alarmową z okresu II Wojny Światowej oraz środek odurzający w postaci haszyszu.

Tego samego dnia na os. Chącińskiego w Łukowie doszło do umyślnego uszkodzenia samochodu marki VW Polo. Wandalem okazał się 33-letni mieszkaniec miasta, który wyrwał tablice rejestracyjne pojazdu, przebił opony, wyłamał lusterko i porysował karoserię auta. Pokrzywdzony straty wycenił na kwotę 1900 zł.

Natomiast kilkaset metrów dalej, na osiedlu Klimeckiego w niedzielę 29 lipca policjanci ujawnili i zabezpieczyli środek odurzający w postaci haszyszu, który posiadał 34-letni mężczyzna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE