Reklama

Kreatywny konkurs o odpadach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Kreatywny konkurs o odpadach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Samorząd Województwa Lubelskiego zaprasza do udziału w pierwszej edycji kreatywnego konkursu o odpadach pn. \"Segregujesz - Zyskujesz!\". Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych z naszego regionu. W zamian za najlepsze kolaże, plakaty, komiksy o tematyce odpadowej i oryginalne wyroby z surowców wtórnych Samorząd Województwa przewidział bardzo atrakcyjne nagrody - laptopy, tablety, smartfony i gry planszowe.

Konkurs będzie przeprowadzany w dwóch grupach wiekowych: oddzielnie dla zerówek i klas 1-3, a oddzielnie dla \"starszaków\", czyli klas 4-6 szkoły podstawowej. Termin składania zgłoszeń i prac: od 3 do 31 października. 

Konkurs realizowany jest w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej z zakresu gospodarki odpadami, dofinansowanej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Więcej informacji o konkursie, regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, w budynku urzędu lub pod nr tel. 81 44 16 713 (Departament Rolnictwa i Środowiska).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE