Reklama

Konkursy na dyrektorów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Konkursy na dyrektorów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedszkole Integracyjne nr 1 w Łukowie, Zespół Szkół im. W. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łukowie będą wkrótce miały nowych dyrektorów. W mieście oraz powiecie ruszają konkursy na te stanowiska.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łukowie będzie miała nowego dyrektora. Z końcem sierpnia na emeryturę przechodzi Zofia Skrzymowska, wieloletnia szefowa tej placówki. W związku z powyższym Zarząd Powiatu Łukowskiego ogłosił konkurs na stanowisko nowego dyrektora. Stosowne dokumenty kandydaci powinni składać do 6 sierpnia w siedzibie Powiatowego Zespołu Oświatowego.

Zobacz też: Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Łukowie

Podobny konkurs ogłoszono też w Mieście Łuków. Do obsadzenia jest stanowisko dyrektora Przedszkola Integracyjnego nr 1, w którym w lutym z pełnionej funkcji zrezygnowała Małgorzata Piotrowska. Od 1 czerwca do końca sierpnia pełniącą obowiązki dyrektor przedszkola jest osoba o takim samym imieniu i nazwisku jak była dyrektorka.

By przystąpić do konkursu, oprócz wymaganych dokumentów należy złożyć koncepcję funkcjonowania i rozwoju placówki. Oferty należy składać do Urzędu Miasta do 10 sierpnia do godz. 15.30. Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Dariusza Szustka.

Zobacz też: Zarządzenie Burmistrza Miasta Łuków w sprawie ogłoszenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Przedszkola Integracyjnego nr 1 w Łukowie oraz przyjęcia regulaminu konkursu

Trzeci z konkursów na stanowisko dyrektora odbędzie się w Zespole Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym. W szkole kształcącej m.in. przyszłych policjantów, strażaków i wojskowych z końcem maja doszło do zmian personalnych. Dotychczasowa dyrektor Marianna Brzozowska-Skwarek podjęła pracę w Ministerstwie Edukacji Narodowej, a na jej stanowisko tymczasowo powołano wicedyrektor Marzenę Kamińską.

Osoby, które zechcą pracować w szkole w Radoryżu, mogą do 6 sierpnia złożyć dokumenty w siedzibie Powiatowego Zespołu Oświatowego. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni pisemnie nie później niż na 7 dni przed terminem posiedzenia komisji konkursowej.

Zobacz też: Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym

Pracę w wymienionych wyżej placówkach wszyscy nowo wybrani dyrektorzy powinni rozpocząć 1 września.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE