Reklama

Jest szansa na solary. Miasto czeka na wnioski

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Jest szansa na solary. Miasto czeka na wnioski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 8 sierpnia można składać wnioski o dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz kolektorów słonecznych. Urząd Miasta w Łukowie przeprowadza dodatkowy nabór do finansowanego ze środków zewnętrznych projektu.

Jak czytamy na stronie internetowej Urzędu Miasta, do dodatkowego naboru mogą zgłosić się właściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych, którzy mieszkają na terenie Łukowa. Nabór, który trwać będzie do 8 sierpnia ma charakter uzupełniający w odniesieniu do naboru prowadzonego w 2016 roku, a jego celem jest zapewnienie osiągnięcia wskaźników projektu. Z możliwości dofinansowania budowy solarów są wyłączone budynki, w których jest prowadzona działalność gospodarcza (w tym agrotustyka).

W
przypadku współwłasności nieruchomości, wszyscy jej współwłaściciele muszą wyrazić zgodę na użyczenie nieruchomości na cele projektu (podpisać umowę użyczenia). Szans na dofinansowanie nie mają też mieszkańcy posiadający jakiekolwiek zobowiązania finansowe wobec Miasta Łuków z tytułu należności podatkowych, opłat za wywóz śmieci, itp. Co ważne, dach budynku, na którym będzie montowana instalacja, nie może zawierać azbestu.

Nabór deklaracji prowadzony będzie
do 8 sierpnia w Wydziale Promocji UM przy ulicy Browarnej 65 (pokój nr 1). Urzędnicy dopuszczają wyłącznie osobiste składanie deklaracji. Dokumenty można składać w dni powszednie w godzinach pracy urzędu. Wzory dokumentów można znaleźć m.in. na oficjalnej stronie Miasta.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE