Reklama

Janusz Kozioł: „będziemy współpracować”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Janusz Kozioł: „będziemy współpracować” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dariusz Szustek przeprowadza się piętro wyżej. Dotychczasowy starosta Janusz Kozioł zmieni natomiast tabliczkę w swoim gabinecie. Być może zamieni go też na ten po przeciwnej stronie. Samorządowcy, którzy współpracowali ze sobą przy inwestycjach, teraz będą widywać się praktycznie codziennie.

- Jako starosta i wicestarosta będziemy się spotykać przynajmniej raz dziennie, aby ustalić plan działań i przedsięwzięć. Nie będziemy sobie wchodzić sobie w drogę. W ciągu 20-tu lat funkcjonowania w samorządzie powiatowym współpracowałem z różnymi osobami o różnych charakterach i osobowościach. Zawsze starałem się układać tą współpracę poprawnie. Wierze, że współpraca z obecnym starostą będzie możliwa i że będzie ona dobra - powiedział w trakcie poniedziałowej sesji Janusz Kozioł.


- Każdy szef to inna osobowość i inny styl pracy. Obecny starosta mając wieloletnie doświadczenie będzie starał się kierować pracami Zarządu Powiatu w sposób kolegialny. Kolegialność czasem powoduje, że decyzje zapadają wolniej, ale są to na ogół decyzje dobre - mówił nowy wicestarosta.

A jak o nowym staroście wypowiada się opozycyjny radny Krzysztof Fornal? W niedalekiej przeszłości szef ludowców w powiecie pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta w Łukowie. Reprezentował urząd m.in. przy pracach nad modernizacją zalewu Zimna Woda czy inwestycjach drogowych.

- Dzisiaj stoimy po przeciwnych stronach barykady, ale nie będę mówił o Dariuszu Szustku źle. To jest taki człowiek, z którym jak na coś się umówiliśmy, to słowa dotrzymał - skwitował Krzysztof Fornal.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE