Reklama

"Aleje" włączyły się w akcję Polacy - Rodakom

Opublikowano:
Autor:

"Aleje" włączyły się w akcję Polacy - Rodakom  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła wzięła udział w jubileuszowej akcji Polacy ? Rodakom, zorganizowanej przez senatora Stanisława Gogacza

2 grudnia nastąpiło przekazanie pudełek z zebraną żywnością Piotrowi Mączyńskiemu, który od lat współpracuje z biurem i uczestniczy w wyjazdach na Ukrainę. W spotkaniu wzięli udział delegaci klas, którzy bezpośrednio uczestniczyli  w akcji. Młodzież miała okazję posłuchać, jak wygląda życie naszych rodaków na Ukrainie i z jaką radością w sercu oczekują oni na paczki z Polski. Nasza społeczność szkolna aktywnie włączyła się w akcję, a wszystkie klasy przygotowały paczkę od siebie. 


Od października uczniowie przynosili produkty spożywcze  i organizowali paczkę w ramach swojej klasy. Każda paczka była przygotowana według instrukcji organizatora akcji i miała taki sam skład podstawowych produktów. Artykuły żywnościowe i pluszowe zabawki młodzież pakowała do specjalnych pudełek przygotowanych przez biuro senatora, oklejała je naklejkami z polską flagą, logo akcji, powiatu i naszej szkoły. Darami żywnościowymi płynącymi od nas ze szczerego serca zostaną obdarowane 33 polskie rodziny na Ukrainie i Białorusi. Paczki te 14 grudnia zostaną przekazane przez senatora Stanisława Gogacza polskiemu Konsulowi Generalnemu i trafią do polskich rodzin.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE