reklama

OSP Krzywda wzbogaciła się o nowy quad ratowniczy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: mo

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Informacje łukowskieGMINA KRZYWDA Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Krzywda oficjalnie powitała i poświęciła nowy pojazd terenowy Loncin XWolf 1000 MUD. Quad będzie wykorzystywany podczas działań ratowniczych, akcji poszukiwawczych oraz zabezpieczania wydarzeń na terenie gminy.


W  sobotę 13 czerwca w Krzywdzie odbyło się uroczyste powitanie oraz poświęcenie  nowego quada Loncin XWolf 1000 MUD , który zasilił wyposażenie OSP Krzywda i będzie wspierał druhów podczas działań ratowniczych.

 

 Za 65 tysięcy zł.

To nowoczesny, mocny i wszechstronny pojazd terenowy wyposażony w napęd 4x4, stworzony do pracy w najtrudniejszych warunkach. Doskonale sprawdzi się podczas działań poszukiwawczo-ratowniczych , akcji prowadzonych w trudno dostępnym terenie,  transportu sprzętu oraz ratowników , a także zabezpieczania wydarzeń i imprez na terenie naszej gminy. Całkowity koszt realizacji zadania wyniósł 65 tys. zł, w tym:

reklama

30 tys. zł dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz 35 tys.zł wkładu własnego jednostki.

- Serdecznie dziękujemy firmie MOTO CENTRUM ŁUKÓW za profesjonalną realizację zamówienia, fachowe doradztwo oraz sprawne przygotowanie pojazdu do służby – mówi naczelnik OSP druh Mateusz Kot.

 - To kolejny krok w rozwoju naszej OSP i dowód na to, że dzięki wytrwałości, determinacji oraz wspólnej pracy można osiągnąć nawet najbardziej ambitne cele. Mimo wcześniejszych przeciwności losu nie poddaliśmy się i konsekwentnie dążyliśmy do realizacji tego przedsięwzięcia. Dziś z ogromną satysfakcją możemy powiedzieć – udało się! – cieszą się druhowie z Krzywdy.

reklama

Słowa wdzięczności

 - Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy byli z nami podczas tej wyjątkowej uroczystości oraz Prezesowi WFOŚiGW w Lublinie Stanisławowi Mazurowi za okazane zaufanie i możliwość realizacji tego ważnego przedsięwzięcia – dodają.

Strażacy  składają podziękowania  wszystkim druhnom i druhom z jednostki oraz jednostek zaprzyjaźnionych za obecność, wsparcie i wspólne świętowanie tego ważnego wydarzenia.

- Dziękujemy również władzom samorządowym za obecność oraz życzliwość okazywaną naszej jednostce, a także wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia. Szczególne podziękowania składamy Księdzu Proboszczowi za poświęcenie pojazdu oraz modlitwę o bezpieczną służbę i szczęśliwe powroty z każdej akcji. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom oraz osobom wspierającym naszą jednostkę. To również dzięki Waszemu zaangażowaniu, udziałowi w naszych inicjatywach oraz okazywanemu wsparciu mogliśmy zrealizować ten ważny dla naszej społeczności cel – podkreślają.
 - Wierzymy, że nowy quad będzie niezawodnie służył mieszkańcom naszej gminy i okolic, zwiększając bezpieczeństwo oraz możliwości operacyjne naszej jednostki. Dziękujemy, że jesteście z nami! – podsumowuje dh Mateusz Kot

reklama

 

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo