Reklama

Ministerialne odznaczenia dla zapaśników

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Ministerialne odznaczenia dla zapaśników - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Lubelski Związek Zapaśniczy podsumował 2018 rok. Na spotkaniu 29 grudnia w Chełmie odznaczeni zostali trenerzy działających w powiecie łukowskim klubów, gdzie uprawiane są zapasy.

Jak wynika z informacji trenera Ryszarda Wałachowskiego, Lubelski Związek Zapaśniczy był w 2018 roku najlepszym związkiem sportowym na Lubelszczyźnie w prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży. Trenerzy otrzymali też nadane przez ministra brązowe medali „Za zasługi dla sportu” dla trenerów zapasów. Odznaczenia od ministra Witolda Bańki otrzymali Ryszard Wałachowski (GKS Armaty Stoczek Łukowski), Grzegorz Wałachowski (ŁKS Orlęta Łuków) oraz Grzegorz Rychta (UKS Zalesie).

Działacze ustalili też kalendarz zapaśniczych imprez na 2019 rok. Trzy z nich - o zasięgu wojewódzkim - zostaną zorganizowane w powiecie łukowskim, podobnie jak jedna dodatkowa międzynarodowa impreza zapaśnicza dla młodziczek i młodzików.

Oprócz powyższych osób, środowisko łukowskich zapasów reprezentowali na spotkaniu w Chełmie członek komisji rewizyjnej ŁKS Orlęta Łuków Tomasz Jaroszkiewicz i przedstawiciel Kolegium Sędziowskiego Cezary Pasik.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE