Reklama

II miejsce urzędników z Gminy Łuków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Gminy w Łukowie

II miejsce urzędników z Gminy Łuków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Reprezentacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łukowie zdobyła II miejsce w turnieju siatkówki zorganizowanym w Tomaszowie Lubelskim. Lepsi uplasowali się jedynie siatkarze z Krasnegostawu.

3 czerwca w Tomaszowie Lubelskim rozegrany został IV Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Jednostek Organizacyjnych Pomocy Społecznej Województwa Lubelskiego. W zawodach po raz drugi uczestniczyła reprezentacja Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łukowie, która podobnie jak w ubiegłym roku, zajęła II miejsce, ustępując jedynie drużynie GOPS z Krasnegostawu. W rozgrywkach wystartowało 10 drużyn z terenu województwa. Zgodnie z założeniami turnieju, reprezentacje poszczególnych gmin musiały być mieszane, a trakcie gry na boisku musiały występować co najmniej 3 kobiety.

W drużynie reprezentującej GOPS w Łukowie wystąpili: Alina Baka, Małgorzata Cieślak, Bożena Krukow, Paulina Radzikowska, Anna Zemło, Anna Janaszek, Sławomir Bojar, Jacek Pieniak, Tomasz Krukow, Adam Tymon, Bogdan Wiącek, Roman Zborowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE