Dzisiaj Polska - Niemcy z Cezarymi Misztą w składzie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport O godz. 17:30 rozpocznie się transmisja meczu Polska - Niemcy. Biało-czerwoni rozegrają najważniejszy mecz eliminacji do mistrzostw Europy. Na własnym stadionie podejmie Niemców. Zwycięstwo zapewni jej miejsce w barażach, a porażka przekreśli szanse na awans.

Przedostatnia kolejka eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy była udana dla reprezentacji Polski U21. Na wyjeździe pokonała San Marino 5:0 i dzięki wpadce jednego z rywali ma szanse na występ w barażu. Warunkiem będzie zwycięstwo w ostatnim spotkaniu, przeciwko już pewnemu awansu zwycięzcy grupy. Transmisja spotkania, które odbędzie się na stadionie Widzewa w Łodzi od godz. 17:30. Początek boju o godz. 18:00.

W ostatnim meczu wygranym przez naszych 5:0 z San Marino między słupkami zagrał Cezary Miszta, który jest wychowankiem AMPlusa Łuków i byłym graczem Orląt Łuków. 20-latek w tym sezonie rozegrał 15 meczów (1277 minut) w Ekstraklasie w barwach Legii Warszawa. Do tego wystąpił w czterech bojach (360 minut) w Lidze Europy, trzech spotkaniach (270 minut) Pucharu Polski oraz mecz (90 minut) w Superpucharze Polski). Do statystyk trzeba dodać trzy mecze (270 minut) w trzecioligowych rezerwach Legii.