Reklama

Zgłoś się po Łukowską Kartę Mieszkańca

Opublikowano: wt, 18 cze 2019 11:00
Autor:

Zgłoś się po  Łukowską Kartę Mieszkańca  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mniej zapłacisz na letnich basenach i za mniej popływasz kajakiem nad zalewem - na razie takie zniżki zapewni Łukowska Karta Mieszkańca, o którą można już występować do Urzędu Miasta. Sporo osób już karty odebrało.

  Wniosek o wydanie karty można złożyć na dwa sposoby: 

 w formie papierowej (do pobrania ze strony internetowej) w Urzędzie Miasta Łuków przy ul. Piłsudskiego 17 – Punkt Obsługi Interesanta (pok. nr 19) od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 15 lub elektronicznie za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://lukow.informica.pl. 

 Do wniosku składanego w formie papierowej należy dołączyć kserokopię, natomiast do wniosku składanego elektronicznie - skan jednego z następujących aktualnych dokumentów: - pierwszą stronę złożonego PIT-u za poprzedni rok ze stemplem Urzędu Skarbowego w Łukowie poświadczającą rozliczenie podatku; - urzędowe poświadczenie odbioru wydane przez elektroniczną skrzynkę podawczą systemu teleinformatycznego administracji podatkowej (UPO) wraz z pierwszą stroną PIT-u za poprzedni rok składanego drogą elektroniczną, na której znajduje się wygenerowany numer dokumentu zgodny z identyfikatorem UPO. 

W przypadku braku na pierwszej stronie PIT-u numeru, o którym mowa powyżej niezbędne jest okazanie zaświadczenia z Urzędu Skarbowego w Łukowie lub okazanie pierwszej strony PIT poświadczonej przez Urząd Skarbowy w Łukowie. W przypadku mieszkańca wnioskującego o wydanie Karty dla dziecka do wniosku należy dodatkowo dołączyć ksero/skan aktualnej legitymacji szkolnej (w przypadku dziecka objętego obowiązkiem szkolnym), ksero/skan legitymacji studenckiej (do 26 r. życia), w przypadku rodzin zastępczych - ksero/skan postanowienia sądu, w przypadku rodzinnych domów dziecka - ksero/skan postanowienia sądu. 

 Karta wydawana jest bezpłatnie. Trzeba ją odebrać osobiście po okazaniu dowodu osobistego.   

 ŁUKOWSKA KARTA MIESZKAŃCA Z DOWODEM LUB LEGITYMACJĄ: Karta wydawana jest imiennie i może być użytkowana tylko przez osobę, której została wydana. Jest ważna z dowodem osobistym, a w przypadku dzieci i młodzieży z legitymacją szkolną/studencką. 

 Karty zbliżeniowe Mifare z nadrukiem Łukowska Karta Mieszkańca dostarczyła firma CartPoland Polski Producent Kart Plastikowych z Mińska Mazowieckiego. Miasto zapłaciło za karty 21 tys.156 zł.    


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE