Reklama

Zbadaj ciśnienie oka w Invision Optyk

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Zbadaj ciśnienie oka w Invision Optyk - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bezdotykowo, bez znieczulenia i całkowicie bezboleśnie możesz teraz zmierzyć ciśnienie w oku. Skorzystaj z zabiegu tonometrii w technologii \"air-puff\", którą od teraz oferuje salon optyczny Invision Optyk w Łukowie.

Salon Invision Optyk został wyposażony w najnowsze urządzenie japońskiej firmy NIDEK, za pomocą którego można przeprowadzić szereg badań kontrolujących nasz wzrok. Co ważne badania te wykonywane są na raz, bez konieczności umawiania się na poszczególne wizyty u specjalisty.

Urządzenie oferuje pomiar mocy refrakcji, krzywizny rogówki, ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz grubości rogówki. Badanie jest przeprowadzane szybko i dokładnie, z zachowaniem maksymalnego komfortu pacjenta. W celu jeszcze dokładniejszego badania ciśnienia wewnątrzgałkowego nowy model urządzenia oprócz dotychczasowych funkcji daje możliwość automatycznej kompensaty IOP w oparciu o grubość rogówki. Możemy więc jednocześnie oszacować zmętnienie rogówki, dokonać pomiaru akomodacji oraz wielkości źrenicy i rogówki!

Osoby zainteresowane wykonaniem badania, proszone są o uprzedni kontakt w celu umówienia wizyty. Zapraszamy!

Salon Optyczny
INVISION OPTYK
ul. Międzyrzecka 8
21-400 Łuków
Tel. 25 794 66 00


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE