Reklama

Z mszą polową i rapowym koncertem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska (archiwum)

Z mszą polową i rapowym koncertem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 15 sierpnia, jak co roku, mieszkańcy powiatu łukowskiego spotkają się na cmentarzu wojennym na mszy świętej polowej. Oprócz uroczystości na cmentarzu, organizatorzy zapraszają także na koncert.

15 sierpnia o godzinie 10.00 na cmentarzu wojennym przy ulicy Strzelniczej odbędzie się msza święta polowa z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego. W programie zaplanowano występ Orkiestry Dętej Towarzystwa Muzycznego im. A. Próchniewicza oraz prezentację Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji. Nie zabraknie, oczywiście, wojskowej grochówki.  

Każdy z nas tego dnia może złożyć wieńce pod obeliskiem upamiętniającym poległych w wojnie polsko-bolszewickiej. Wystarczy fakt ten zgłosić pracownikom Łukowskiego Ośrodka Kultury.  

Tego dnia w całym kraju obchodzone będzie także Święto Wniebowzięcia NMP. Po raz pierwszy, właśnie z tej okazji, w amfiteatrze odbędzie się koncert w rytmie rapu. W programie tej chrześcijańskiej imprezy występy raperów, malowanie graffiti, pokazy breakdance oraz świadectwa ludzi. W parku miejskim pojawi się także wystawa poświęcona Wojsku Polskiemu z Muzeum Oręża i Techniki Użytkowej im. ks. gen. Stanisława Brzóski.    Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE