Reklama

WSBiA zaprasza na kolejny rok akademicki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: WSBiA

WSBiA zaprasza na kolejny rok akademicki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rok 2016 dla Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji to czas zmian. Okres wakacji upłynął w uczelni pod znakiem przeprowadzki. Obecnie WSBiA funkcjonuje w budynku przy ulicy Spółdzielczej 6 w Łukowie.

WSBiA przygotowując się do inauguracji nowego roku akademickiego zaktualizowała program studiów. W ramach kierunków Zarządzanie i Logistyka pojawiły się specjalności, które gwarantują zdobycie umiejętności i kwalifikacji pożądanych na rynku pracy. W nowej siedzibie będą kształcić się studenci administracji, którzy skorzystają też z biblioteki, pracowni komputerowej i sali wykładowej. Tam też będzie znajdował się dziekanat i pomieszczenia administracyjne. Władze uczelni wydzierżawiły też sale dydaktyczne w budynku Zespołu Szkół nr 1 w Alejach Tadeusza Kościuszki 10.

W tym roku wśród studentów dużym zainteresowaniem cieszą się: Logistyka przedsiębiorstw i magazynowanie, Zarządzanie transportem lądowym, Administracja samorządowa i gospodarcza, Handel i marketing.   Oprócz studiów licencjackich uczelnia prowadzi studia podyplomowe, które są skierowane dla tych, którzy chcą zdobyć nowe kwalifikacje bądź uzupełnić już posiadane.

We wrześniu dobiegła końca edycja studiów Zarządzanie w oświacie. Obecnie trwa nabór na studia podyplomowe w kierunku Administracja publiczna. Studia adresowane są do pracowników samorządowych gmin, powiatów, województw, innych pracowników administracji publicznej oraz do osób zainteresowanych podjęciem pracy w sektorze publicznym. Są one skoncentrowane na praktycznych aspektach działania administracji samorządowej.

Więcej informacji na stronie internetowej www.wsbia.edu.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE