Reklama

Wakacyjny piknik w Zastawiu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Google Street View

Wakacyjny piknik w Zastawiu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za tydzień dzieci i młodzież świętować będą zakończenie roku szkolnego. Tuż po rozpoczęciu wakacji w Zastawiu w gminie Stanin odbędzie się wakacyjny piknik dla rodzin.

Na niedzielę 24 czerwca zaplanowano piknik rekracyjno-sportowy „Kolorowo na sportowo” adresowany dla wszystkich mieszkańców gminy Stanin. Impreza rozpocznie się o godz. 15 i odbywać się będzie na placu przy szkole podstawowej w Zastawiu.

W trakcie festynu wręczone zostaną nagrody Wójta Gminy Stanin za wysokie nauki w sporcie oraz nauce. Przed mieszkańcami wystąpią też zespoły ludowe, a wydarzenie zwieńczy zabawa z DJ Waldi.

Obecni będą mogli wysłuchać też prelekcji na temat bezpiecznych wakacji lub wziąć udział w konkursach i konkurencjach sportowych. Organizatorzy zapewniają dla dzieci m.in. dmuchańce, malowanie twarzy, a dla dorosłych degustację lokalnych potraw czy biesiadę przy grillu.

Organizatorem pikniku rekreacyjno-sportowego „Kolorowo na sportowo” jest Urząd Gminy Stanin, Klub sportowy Bad Boys Zastawie oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Zastawiu. Imprezę wspiera Lokalna Grupa Działania „Razem”, a także Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Patronat medialny nad piknikiem objęła Wspólnota Łukowska.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE