Reklama

Ukradli samochód za 200 tysięcy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Ukradli samochód za 200 tysięcy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kradzież samochodu osobowego i uszkodzenia karoserii innych pojazdów odnotowali w zeszłym tygodniu łukowscy policjanci. Co takiego znaleźć można w najnowszej kronice kryminalnej?

W zeszłą środę łukowscy policjanci zostali powiadomieni o umyślnym uszkodzeniu pojazdu, do którego doszło na osiedlu Klimeckiego w Łukowie. Na jednym z parkingów uszkodzone zostały elementy Volkswagena Golfa. Pokrzywdzona wartość strat określiła na 2 tys złotych. Podobną interwencję mundurowi odnotowali we wtorek 10 lipca w Osinach w gminie Wola Mysłowska. W miejscowości tej 22-letni mieszkaniec gminy umyślnie uszkodził elementy karoserii Volkswagena Passata. Właściciel pojazdu oszacował straty na 3,5 tys. zł.

W ostatnim tygodniu miała też miejsce kradzież mienia o dużej wartości. Z ulicy Farfak w Łukowie skradziona została Toyota o wartości 200 tysięcy złotych. Zdarzenie miało miejsce w piątek 13 lipca. Na chwilę obecną nie wiadomo, kto skradł samochód. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

W piątek zatrzymany został natomiast młody mężczyzna, który na ul. Przemysłowej w Łukowie chciał ukraść rower o wartości przekraczającej 500 złotych. O sprawie niespełna 17-letniego młodzieńca informowaliśmy w artykule: „Rowerowa szajka rozbita”.

W zeszłym tygodniu policjanci interweniowali także przy pożarze drewnianej stodoły, który miał miejsce w poniedziałek w Jedlance. Pracowali też przy środowym zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Adamowie. Potrącona została tam 67-letnia kobieta.

Zobacz też:


Ponadto, między 9 a 15 lipca zatrzymanych zostało 13 osób, kierujących pojazdami w stanie nietrzeźwości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE