Reklama

Reklama

Uczniowie ZS w Radoryżu Smolanym przypominali o Prawach Dziecka

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym razem z UNICEF świętował Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Reklama

Społeczność Zespołu Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym wzięła udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka wspólnie z UNICEF. To był szczególny dzień, w którym oczy wszystkich skierowane były na dzieci i ich prawa.

20. listopada młodzież i nauczyciele zjednoczyli się w działaniu i podjęli inicjatywy, których celem było okazanie solidarności z najmłodszymi na świecie, których prawa nie są respektowane.

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF na godzinach wychowawczych uczniowie „odbyli” podróż po Jemenie i wspólnie z wychowawcami rozwiązali test o prawach dzieci. Przedstawiciele wszystkich klas uczestniczyli w quzie zorganizowanym na platformie Kahoot na temat znajomości Konwencji o prawach dzieci.

 

Na znak solidarności ze wszystkimi dziećmi na świecie, uczniowie i nauczyciele zrobili sobie zdjęcia w otoczeniu koloru niebieskiego – symbolu Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE