Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 8 - latka

Opublikowano:
Autor:

Szczęśliwy finał poszukiwań 8 - latka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W szukanie chłopca zaangażowanych było 70 policjantów, strażacy PSP oraz OSP z okolic Łukowa, Funkcjonariusze Straży Leśnej i Straż Ochrony Kolei.

W sobotnie popołudnie dyżurny łukowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu chłopca. Dziecko około południa wybiegło z posesji za swoim psem. Zgłoszenie na policję poprzedzone było kilkugodzinnymi, bezskutecznymi poszukiwaniami 8- latka przez rodzinę. Chłopca szukano pobliżu zabudowań przy ul. Zimna Woda w Łukowie. 

W miejsce gdzie mógł przebywać 8-latek skierowani zostali wszyscy policjanci pełniący tego dnia służbę. Po chwili w trybie alarmowym do jednostki wezwano kilkudziesięciu policjantów, którzy razem z zaangażowanymi do działań strażakami, funkcjonariuszami Straży Leśnej i Straży Ochrony Kolei przeszukiwali teren wokół Łukowa.

Tuż przed godziną 18 policjanci z łukowskiej drogówki odnaleźli chłopca i psa. Znajdowali się w pobliżu torów kolejowych około 1,5 km od miejsca zamieszkania.

8- latek opowiadał policjantom, że nic mu się nie stało, twierdził, że bawił się na dworze a gdy zrobiło się ciemno nie potrafił wrócić do domu. Kilka minut po odnalezieniu chłopca szczęśliwi rodzice odebrali swoje dziecko i czworonoga.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE