Reklama

Świąteczny gest przedszkolaków z \"Koali\"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Przedszkole \"Koala\"

Świąteczny gest przedszkolaków z \"Koali\" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości \"Dzieci-Dzieciom\" to nazwa bożonarodzeniowego kiermaszu, który miał miejsce pod koniec zeszłego roku w Niepublicznym Przedszkolu Artystycznym \"Koala\" w Łukowie. Dochód uzyskany podczas wyprzedaży został przeznaczony na zakup materiałów plastycznych do szpitalnej świetlicy oraz Domu Dziecka w Łukowie.

W kiermasz, który odbył się pod koniec 2016 roku w Niepublicznym Przedszkolu Artystycznym „Koala” zaangażowała się cała społeczność przedszkola. Grupy, również te żłobkowe, przygotowały z pomocą swoich opiekunek kartki oraz ozdoby bożonarodzeniowe. Maluchy rysowały, malowały, kleiły i zdobiły swoje prace, które przez cały tydzień zdobiły przedszkolny korytarz. Zaangażowanie całej przedszkolnej społeczności przerosło oczekiwania, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Dzięki ogromnej dobroci serca i hojności rodziców Przedszkole Koala uzbierało kwotę 1791,50 zł, która w całości przeznaczona została na wsparcie świetlicy na oddziale dziecięcym w łukowskim szpitalu oraz dzieciom z Placówki Wielofunkcyjnej w Łukowie. W ten sposób - jak przekonują pracownicy przedszkola - podarowana została odrobina radości przebywającym tam osobom. Zanim jednak oficjalnie przekazano prezenty, Przedszkolaki udały się na zakupy by wybrać to, co może przydać się w szpitalnej świetlicy. Wszystko zostało przez nich też własnoręcznie zapakowane. Prezenty zostały przekazane na ręce zastępcy ordynator dr Iwony Szczygielskiej-Kulenty z łukowskiego szpitala oraz aktualnie przebywających w nim pacjentów. Dzieciom z Placówki Wielofunkcyjnej w Łukowie Przedszkolaki przekazały podarunki osobiście.

Pracownicy i dyrekcja Przedszkola Koala składają podziękowania Przedszkolakom za ciężką pracę włożoną w wykonanie kartek i ozdób bożonarodzeniowych, a Rodzicom składają wyrazy wdzięczności za każdy ofiarowany grosz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE