Reklama

Suszą!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Suszą! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do niedzieli 13 maja będzie trwać policyjna akcja "Prędkość". W tym czasie spodziewajmy się intensywnych kontroli drogowych. Wszystko jednak dla naszego bezpieczeństwa.

Przed nami intensywny weekend na drogach, dlatego policjanci ruchu drogowego prowadzić będą akcję „Prędkość”. Mundurowi będą zwracać uwagę na łamanie przepisów przez kierowców, m.in. przekraczanie dozwolonej na trasie prędkości.

- Celem tych działań jest przede wszystkim dyscyplinowanie kierowców, którzy przekraczają dozwoloną prędkość, nagminnie łamią przepisy drogowe, ujawnianie sprawców wykroczeń a także wyrabianie przeświadczenia u kierowców, że jazda z nadmierną prędkością, brawura jest niebezpieczna - mówi Andrzej Dudzik z łukowskiej policji.

Akcja „Prędkość” rozpoczęła się w piątek o godz. 6 rano i trwać będzie do godz. 22.00 w niedzielę 13 maja.

- Apelujemy o spokojną, rozważną i bezpieczna jazdę z prędkością dostosowaną do warunków panujących na drodze: pogody, stanu nawierzchni, natężenia ruchu. Przestrzegamy wszystkich kierowców przed pośpiechem na drodze. Bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych, od decyzji, które podejmujemy
- dodaje policjant.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE