Reklama

Stypendystki z ZS nr 2

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Stypendystki z ZS nr 2 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 233 uczniów techników, zasadniczych szkół zawodowych oraz szkół policealnych z województwa lubelskiego otrzymało 11 grudnia stypendia naukowe w ramach programu "Lubelska kuźnia talentów". Wśród nich znalazły się dwie przedstawicielki Zespołu Szkół nr 2 im. A. Świętochowskiego w Łukowie.

Jak informuje szkoła, stypendystkami zostali Katarzyna Opieka, uczennica klasy III TH Technikum nr 2 oraz Angelika Czyżo, uczennica klasy II WA Branżowej Szkoły I stopnia. Wsparcie finansowe przyznawane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, adresowane jest do uczniów  szczególnie uzdolnionych, którzy w roku 2018/2019 kształcą się w szkołach zawodowych, a w ubiegłym roku szkolnym z przedmiotów zawodowych osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,75.

Uczennice ZS nr 2 mogą liczyć na finansowy zastrzyk w wysokości 400 zł, który będzie wypłacany do końca czerwca 2019 roku. Otrzymane stypendium można przeznaczyć na cele edukacyjne związane z potrzebami naukowymi m.in. udział w kursach i zajęciach pozaszkolnych, obozach naukowych, wymianach językowych, zakup literatury fachowej, książek, podręczników, wyposażenie własnej pracowni, warsztatu w narzędzia, materiały czy ubiór ochronny w ramach nauczanego zawodu.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE