Reklama

Specjalistyczne, bezpłatne badania wzroku w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Specjalistyczne, bezpłatne badania wzroku w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 18 lutego w salonach optycznych Okularium w Łukowie jest wyjątkowa możliwość skorzystania z bezpłatnych specjalistycznych badań dna gałki ocznej i ciśnienia wewnatrzgałkowego. Badania przeprowadzane są nowoczesnym urządzeniem Easy Scan oraz tonometrem Icare.

Oba badania pozwalają na wczesne wykrycie chorób oczu, zwłaszcza jaskry i szybkie postawienie diagnozy. Należy pamiętać, że wczesne rozpoznanie zmian narządu wzroku stanowi klucz do udanego leczenia, które zapewnia utrzymanie dotychczasowej jakości życia oraz niezależności do późnego wieku.

To niezwykła okazja, ponieważ takie badania z reguły są dość kosztowne, a kolejki do specjalistów bardzo długie. Nie każdy gabinet okulistyczny posiada tak nowoczesną i precyzyjną aparaturę do przeprowadzania tego typu badań. Optometryści z salonów optycznych Okularium posiadają fachową wiedzę w zakresie obrazowania i diagnostyki chorób oczu, a samo badanie trwa krótko i jest całkowicie bezbolesne.

To nie wszystko, co Okularium przygotowało w swojej ofercie. Potrzebujesz dwóch par okularów, jednych do chodzenia, a drugich do czytania, i martwi Cię tak duży wydatek? W Okularium możesz zrobic jedną parę okularów, w których będzie dobrze widzieć na każdą odległość i to w najniższej cenie w mieście. Mowa oczywiście o szkłach progresywne – teraz w super cenie od 299 zł z parę! O wszystkich szczegółach poinformuje Cię sprzedawca.

Najnowsza kolekcja marki OXYS, która jest w salonach od początku stycznia, oferuje zarówno okulary klasyczne i eleganckie, jak także kolorowe i ekstrawaganckie dla użytkowników bardziej odważnych. Bez względu na wiek i styl, każdy znajdzie coś dla siebie. W Okularium znajdziesz kolekcję opraw okularowych zawsze dopasowaną do aktualnych trendów, także z nakładkami polaryzacyjnymi oraz ciekawe rozwiązania dla najmłodszych, pełne kolorowych motywów.

W imieniu właścicieli firmy i całej załogi salonów Okularium, serdecznie zapraszamy!

Salon optyczny Okularium
ul. Wyszyńskiego 10/18
21-400 Łuków
Tel. 25 797 20 20

Salon optyczny Okularium
ul. Dmocha 2A
21-400 Łuków
Tel. 25 798 00 00


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE