Reklama

Rusza kino pod chmurką

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Rusza kino pod chmurką - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jetro Cinema Summer 2018 to nazwa seansów filmowych "pod chmurką", które odbywać się będą od maja do końca sierpnia w amfiteatrze w parku miejskim. Na cotygodniowe projekcje zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury oraz firma Jetro ze Świdrów.

Na piątek 4 maja zaplanowano pierwszą projekcję filmową w ramach kina letniego „Jetro Cinema Summer 2018”. Inicjatywa organizowana jest już po raz trzeci przez ŁOK oraz firmę Jetro Karola Walo.

Jako pierwsze zostanie wyświetlone dzieło Ryszarda Zatorskiego „Porady na zdrady” z 2017 roku. Organizatorzy planują też projekcję filmów: „Maria Skłodowska-Curie”, „Amok”, „Mały Jakub”, „Szatan kazał tańczyć”, „Gwiazdy”, „Na układy nie ma rady” oraz „Człowiek z magicznym pudełkiem”.

Seanse będą się rozpoczynać o godzinie 21. Ze względu na wieczorową porę, zalecane jest zaopatrzenie się w ciepłe koce, termosy z gorącymi napojami, a niekiedy też parasole. Wstęp na kino letnie jest bezpłatny. Sponsorem tytularnym cyklu jest firma „Jetro” Karol Walo. Partnerzy akcji to: RUUKKI, PLANJA, SIBA, VELUX oraz ISOVER.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE