Reklama

Przejazd kolejowy na Farfaku nadal zamknięty

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Przejazd kolejowy na Farfaku nadal zamknięty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedłuża się zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ulic Jana Pawła II i Farfak w Łukowie. Obiekt, który miał być otwarty z dniem dzisiejszym, pozostanie zamknięty co najmniej do jutra. Powodem jest konieczność związania betonu pod elementami konstrukcyjnymi.

Przypomnijmy: przejazd kolejowy na Farfaku został zamknięty w niedzielę 4 września. Powodem było wykonanie poprawek na zmodernizowanym wcześniej przejeździe dla pojazdów. Konstrukcja miała bowiem duże nachylenie poziomów na poszczególnych torach, co było często krytykowane przez kierowców.

Teraz wykonawca inwestycji postanowił zniwelować nierówności. Przejazd zamknięto na 7 dni, a dziś miało nastąpić jego ponowne otwarcie. Tak się jednak nie stało z powodu – jak powiedzieli naszej redakcji pracownicy przebywający na placu budowy – konieczności związania betonu, który podtrzymuje płyty nośne.

Na dzień dzisiejszy robotnicy wykonują ostatnie prace porządkowe, m.in. malują linie poziome oddzielające pasy ruchu. Do uprzątnięcia zostały też ostatnie kamienie. Pracownicy informują, że dziś i jutro mają odbyć się wizyty komisji mającej dokonać odbioru technicznego wyremontowanego przejazdu. Wychodzi więc na to, że obiekt w optymistycznej wersji zostanie otwarty dopiero jutro. W pesymistycznej – nawet w środę. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE