Reklama

Pozostają krzaki

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Pozostają krzaki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W naszym mieście osoby \'w potrzebie\' mają do dyspozycji tylko dwie toalety publiczne. Jedna z nich, w miejskim parku, nie działa.

Toalety publiczne zostały ustawione dwa lata temu. Miasto zapłaciło za nie blisko 150 tys. zł. Nie zawsze jednak można z nich skorzystać.

Podczas poniedziałkowego koncertu w miejskim amfiteatrze rodzicom z dziećmi „w potrzebie” pozostało skorzystanie z pobliskich krzaków. Mimo wrzucenia monety, drzwi do toalety się nie otworzyły.

O oba punkty, ten w amfiteatrze oraz ten w centrum miasta (przy dworcu PKS), dba pracownik Zakładu Gospodarki Lokalowej. Dyrektor ZGL Mieczysław Kołtan powiedział nam, że:

Zdarza się, że któraś toaleta nie działa wskutek dewastacji. Mieliśmy już takie usterki, że dokładaliśmy po 800 zł na ich naprawę. Przed niedzielą wszystko będzie działać – zapewnił.

Trudno sobie wyobrazić zbliżający się odpust św. Rocha czy Europejską Wystawę Psów Rasowych w miejskim parku bez działającej toalety. Wszelkie usterki należy zgłaszać w Zakładzie Gospodarki Lokalowej. Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE