Reklama

Poukładaj sobie raka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska (archiwum)

Poukładaj sobie raka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Medyczne Studium Zawodowe zaprasza na konferencję poświęconą tematyce nowotworowej. 21 kwietnia o diecie, suplementach i aspekcie psychologicznym opowiedzą fachowcy.

O osobach cierpiących z powodu nowotworów słyszymy każdego dnia. W Łukowie powstało Forum Wzajemnego Wsparcia „Rak nie wyrok”, by pomóc chorym i ich rodzinom poradzić sobie w tych ciężkich chwilach. Medyczne Studium Zawodowe postanowiło zorganizować konferencję poświęconą tematyce raka.

„Poukładaj sobie raka – suplementy diety jako eliksir zdrowia” to temat konferencji, która odbędzie się 21 kwietnia w Medycznym Studium Zawodowym. W programie wydarzenia, które rozpocznie się o godzinie 9.30 kilka tematów.

O godzinie 10.00 poruszony zostanie temat diety jako sposobu na zdrowe życie. O „Zasadach stosowania prawidłowej diety” opowie mgr Magdalena Kazimiera Sadło. O „Roli kolagenu w suplementach diety” powie Anna Sadurska. W drugiej części czwartkowego spotkania dr Katarzyna Nawrocka-Matejek opowie o „Wpływie suplementów diety podczas terapii nowotworowej”. Ostatnim, ale równie ważnym aspektem w życiu człowieka, jest strona psychologiczna. Mgr Monika Matejko będzie mówiła o „Wpływie czynników psychologicznych na zdrowie pacjenta”.

Podsumowanie konferencji planowane jest na godzinę 12.30. Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE