Reklama

Podwyżki ubezpieczeń OC to skandal. Gdzie znaleźć tanie ubezpieczenie?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Help-Finanse, ul. Kwiatkowskiego 5

Podwyżki ubezpieczeń OC to skandal. Gdzie znaleźć tanie ubezpieczenie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nawet o 58 procent wzrosły ceny OC w 2017 roku w porównaniu z latami poprzednimi. W dobrej sytuacji są ci kierowcy, którzy mają na swoim koncie zniżki za bezszkodową jazdę. Sprawdź, czy i o ile masz szansę zredukować koszty związane z zakupem obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego.

Wysokość składki OC zależy od wielu czynników. Firmy ubezpieczeniowe szacują ryzyko indywidualnie dla każdego klienta, a następnie dokonują wyceny polisy. Istotną rolę odgrywa nie tylko rocznik pojazdu, ale przede wszystkim szkodowość, doświadczenie oraz wiek.

Im więcej zniżek, tym niższa składka

Osoby młode, mające prawo jazdy od niedawna, muszą liczyć się ze sporymi zwyżkami. Natomiast kierowcy doświadczeni, którzy przez kilka lat jeździli bezszkodowo, mogą uzyskać nawet 60%. zniżki od standardowej wysokości składki.

Bądź bezszkodowym kierowcą, by płacić mniej

Zależy ci na obniżeniu wysokości składki obowiązkowej polisy? Zacznij jeździć bezszkodowo – firmy ubezpieczeniowe nagradzają takich kierowców zniżkami, jeśli w ciągu 12 miesięcy nie spowodują zdarzenia drogowego. Zwykle rok bez żadnej szkody oznacza dla ubezpieczającego dodatkową zniżkę w wysokości 10 %.

Zanim wykupisz polisę, porównaj oferty


Zastanawiasz się, gdzie wykupić polisę OC, by zapłacić jak najmniej? Najlepiej jest porównać ofertę ubezpieczeń w kilku towarzystwach, wtedy  mamy pewność najlepszej oferty.  Pamiętaj, że zakres ochrony ubezpieczeniowej oraz maksymalne sumy gwarancyjne w przypadku polisy OC są jednakowe. Skoro tak, nie ma sensu przepłacać – szczególnie, że aktualne ceny ubezpieczenia OC nie należą do najniższych, mimo chwilowej stabilizacji.

Zapraszamy w tym celu do firmy posiadającej oferty wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Bezpłatnie sprawdzimy ofertę ubezpieczeń OC, AC, ubezpieczeń majątkowych i życiowych. Wystarczy tylko poświęcić 5 minut by dużo zaoszczędzić. Od ręki otrzymasz wycenę polisy od konkretnych towarzystw.

UWAGA! NA HASŁO "ŁUKÓW24" UDZIELAMY 10% ZNIŻKI NA WSZYSTKIE UBEZPIECZENIA!!!

Help-Finanse
Ubezpieczenia, kredyty, pożyczki, leasing
ul. Kwiatkowskiego 5
21-400 Łuków


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE