Reklama

Orkiestra zagrała dla noworodków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Magdalena Oknińska

Orkiestra zagrała dla noworodków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który obchodzony był również w Łukowie. Jaką kwotę udało się zebrać na rzecz potrzebujących?

Ponad 30 tys. złotych udało się zebrać w Łukowie w trakcie 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wynik ten pochodzi z godziny 17.00 i z pewnością się zmieni. Na scenie usytuowanej w miejskim amfiteatrze przez kilka godzin odbywały się dziś licytacje przedmiotów i koncerty. Chętni mogli skorzystać m.in. z przejazdów quadami i zabytkowym Junakiem, które oferowali członkowie stowarzyszenia Bears Riders.

Za symboliczną kwotę wpłaconą na rzecz Orkiestry, można było też skosztować wojskowej grochówki, kiełbasy na gorąco czy kupić przedmiot w wielkoorkiestrowym kiermaszu. Finał WOŚP zakończył w Łukowie pokaz sztucznych ogni, zorganizowany w ramach tzw. „Światełka do nieba”.

Więcej informacji na temat tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oraz kwoty, którą udało się zebrać w naszym mieście, przedstawimy już wkrótce.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE