Reklama

One mają zostać dyrektorkami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

One mają zostać dyrektorkami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Elżbieta Dejryng-Pogonowska i Marzena Kamińska zostały pozytywnie rekomendowane na objęcie stanowisk dyrektorek Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łukowie oraz Zespołu Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym. Za nami przesłuchania konkursowe obydwu pań.

W piątek 24 sierpnia odbyły się dwa konkursy na stanowiska dyrektorów jednostek prowadzonych przez Powiat Łukowski. O funkcję dyrektor Zespołu Szkół im. W. Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym starała się Marzena Kamińska, a o podobne stanowisko w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łukowie Elżbieta Dejryng-Pogonowska, wieloletnia pracownica placówki.

Obydwie panie występowały przed komisjami konkursowymi i musiały m.in. przedstawić koncepcje funkcjonowania placówek. Jako jedyne też przystąpiły do konkursów. Marzena Kamińska - nauczycielka, wicedyrektor, a od niedawna pełniąca obowiązki dyrektor szkoły w Radoryżu odpowiadała na pytania komisji o godz. 10. Półtorej godziny później do konkursu przystąpiła Elżbieta Dejryng-Pogonowska.

Kandydatki zyskały pozytywne opinie komisji i zostały rekomendowane na objęcie kierowniczych stanowisk w szkole i poradni. Ich nazwiska zostaną teraz przedstawione Zarządowi Powiatu, który najprawdopodobniej zadecyduje o powołaniu na stanowiska obydwu pań.

Wakat na stanowisku dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łukowie powstał, gdy na emeryturę przeszła Zofia Skrzymowska. W przypadku Zespołu Szkół w Radoryżu Smolanym, dotychczasowa dyrektor Marianna Brzozowska-Skwarek zmieniła miejsce pracy na Ministerstwo Edukacji Narodowej.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE