Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nowe doniesienia ws. Cezarego K. Wciąż jest w prokuraturze

wiadomosci - Cezary K. wciąż pozostaje do dyspozycji prokuratury - poinformował Łuków24.pl Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie.

Łukasz Prusak

Opublikowano: 28 października 2020 11:08 | Aktualizacja: 28 października 2020 11:10

 - Pan Cezary został wczoraj przesłuchany. Usłyszał zarzuty. Nie ujawniamy ich treści oraz tego czy się przyznał - mówi w rozmowie z naszym portale  prokurator Saduś.

- Ok. godz. 15. należy się spodziwać komunikatu w tej sprawie - dodaj. 

 

Ma się w nim znaleźć m.in. jakie środki zapobiegawcze śledczy zastosują wobec K.

 

 

 

Jak podaje portal WP SPORTOWE FAKTY z nieoficjalnych informacji stacji TVN24 wynika, że K. mogły zostać postawione zarzuty z artykułu 191 par. 1 Kodeksu Karnego, który mówi m.in. o "bezprawnej groźbie w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania zaniechania lub znoszenia".


Podlega to karze do 3 lat pozbawienia wolności.

 

We wtorkowy poranek funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji na polecenie Prokuratury Regionalnej w Warszawie zatrzymali Cezarego K. byłego menedżera Roberta Lewandowskiego. 

 

 

- Zatrzymanie ma związek z prowadzonym od kilku tygodni śledztwem w Prokuraturze Regionalnej w Warszawie. Przedmiotem tego śledztwa jest czyn polegający na kierowaniu gróźb karalnych wobec wybitnego polskiego reprezentanta, Roberta Lewandowskiego, celem zmuszenia pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 mln euro na rzecz Cezarego Kucharskiego" - wytłumaczył Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Regionalnej w Warszawie we wtorkowym komunikacie dla mediów.

 

 

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 24 dni temu | ocena +1 / -0

    Kibic

    Czarek nie czaruj, sam nie wierzysz w to co mówisz..

  • miesiąc temu | ocena +1 / -1

    Janek

    Dlaczego piszecie Cezary K. Przecież zgodził się na ujawnienie swoich danych. Portal Lukow24. Pl jak zwykle 100 lat za murzynami.