Reklama

Nieudany napad po Mercedesa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Nieudany napad po Mercedesa - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za usiłowanie rozboju, uszkodzenie mienia oraz groźby odpowiedzą dwaj mieszkańcy województwa dolnośląskiego w wieku 39 i 47 lat. Przyjechali oni do jednej z firm transportowych znajdujących się na terenie gminy Łuków. Mężczyźni chcieli zabrać samochód marki Mercedes wartości 115 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie 10 sierpnia na placu jednej z firm transportowych znajdujących się na terenie gminy Łuków. Dwójka napastników w pewnej chwili podeszła do znajdującego się tam 44-latka i zażądała wydania samochodu marki Mercedes wartości 115 tysięcy złotych.

Gdy mężczyźni spotkali się z odmową ze strony pracownika firmy, zaczęli go bić. W trakcie tego zajścia napastnicy uszkodzili jeszcze bramę wjazdową oraz jeden z pojazdów stojących na placu. O zdarzeniu powiadomiony został dyżurny łukowskiej komendy.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali napastników. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy województwa dolnośląskiego w wieku 39 i 47 lat. Dzisiaj obydwaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.


Źródło: KPP Łuków


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE