Reklama

Możesz mieć wpływ na bezpieczeństwo

Opublikowano: śr, 20 lis 2019 16:32
Autor:

Możesz mieć wpływ na bezpieczeństwo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowscy policjanci zapraszają jutro (21.11.2019r.) o godz. 11.00 do Urzędu Gminy Łuków na debatę ewaluacyjną.

„Bezpieczeństwo na terenie gminy Łuków.” To hasło przewodnie kolejnej debaty społecznej na której policjanci, strażacy oraz przedstawiciele samorządu opowiedzą o działaniach policji zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w gminie Łuków od ostatniej majowej debaty. Mundurowi liczą na sugestie i uwagi od mieszkańców dotyczące ich poczucia bezpieczeństwa.

Spotkanie organizowane jest również w celu zdiagnozowania kolejnych realnych oczekiwań mieszkańców wobec instytucji działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie gminy Łuków. Dzięki temu możliwe będzie ograniczenie zjawisk i zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia.

Wszyscy uczestnicy spotkania, ponownie zapoznani zostaną z aplikacją „Moja Komenda” i „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”.  Mieszkańcy będą mogli również w sposób bezpośredni przekazać policjantom i zaproszonym gościom swoje spostrzeżenia dotyczące ich bezpieczeństwa i problemów z jakimi borykają się na co dzień.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE