Reklama

Motocykle dla Orkiestry

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Motocykle dla Orkiestry - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Coraz więcej grup włącza się w obchody niedzielnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wspólnego spędzenia czasu zapraszają też motocykliści Clubu Weteranów Szos.

Przed nami 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wspólnego kwestowania włączają się także motocykliści z Clubu Weteranów Szos, członkowie Towarzystwa Fruwającej Muchy ze społecznikiem Andrzejem Zdrojewskim na czele, a także sklep Groszek i Łukowska Wspólnota Mieszkaniowa. W dzień finału, czyli 14 stycznia spotkają się oni pod budynkiem Łukowskiego Ośrodka Kultury, by wspólnie namawiać do wsparcia charytatywnej akcji Jerzego Owsiaka.

Co będzie czekało na przechodniów? Między godz. 11 a 15 pod budynkiem ŁOKu odbędzie się spotkanie z motoryzacją. Chętni będą mogli przyjrzeć się zabytkowym pojazdom, nie zabraknie też kiermaszu gadżetów motocyklowych, poczęstunku i kiełbasy z ogniska. Równolegle w kinie będzie wyświetlany film o klasykach motoryzacji. Jak zapowiada Andrzej Zdrojewski, będzie też możliwość zrobienia zdjęcia z tajemniczą, ciekawą osobą.

Poniżej prezentujemy plakat opisujący wydarzenie:UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE