Reklama

Matematyka bez tajemnic? To możliwe!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Szkoła Matematyki

Matematyka bez tajemnic? To możliwe! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Matematyka zwana też \"królową nauk\" często kojarzy się ze szkolnym koszmarem i jest zmorą wielu uczniów. Osobom, które mają problemy z tym przedmiotem w szkole bądź na studiach, na szczęście z pomocą przychodzi Szkoła Matematyki w Łukowie.

Szkoła Matematyki to firma korepetytorska, która pragnie podszkolić mieszkańców naszego miasta w tej dziedzinie nauki. Chętni poprawić swoją wiedzę z matematyki, już wkrótce będą mogli skorzystać z szeregu przygotowanych przez pedagoga zajęć indywidualnych i kursów. Ruszają one już 1 września. Nauka odbywać się będzie w małych, maksymalnie 6-cio osobowych grupach. A wszystko za niewygórowane i przystępne kwoty.

W szkole będzie można też przygotować się do kursów gimnazjalnych i maturalnych. Jest to o tyle ważne, że matematyka w ostatnich latach nie cieszy się dużą zdawalnością. Według informacji Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, w 2016 roku egzaminu z tego przedmiotu nie zdało aż 17 procent uczniów (13 procent w liceach, 25 procent w technikach).

Nie czekaj! Zadbaj o swoją wiedzę i umiejętności już dziś! Indywidualne zajęcia ruszają już 1 września, a grupowe od połowy miesiąca. Zapisy już trwają! 


Szkoła Matematyki

ul. Spółdzielcza 5d,
21-400 Łuków
(budynek za pomnikiem Papieża)

Telefon: 514-368-994Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE