Reklama

Maciej Nurzyński kandydatem na burmistrza

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: BMTechnology / Nadesłane do Redakcji

Maciej Nurzyński kandydatem na burmistrza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Maciej Nurzyński, związany z Fundacją Cegiełkowo Pasja i Pomoc jest oficjalnym kandydatem na stanowisko burmistrza Łukowa. Za nami konferencja prasowa Przymierza dla Ziemi Łukowskiej, na której potwierdzono start Nurzyńskiego na stanowisko, które dziś zajmuje Dariusz Szustek.

Maciej Nurzyński powalczy w wyborach samorządowych o fotel burmistrza Łukowa. Związany na dzień dzisiejszy z pracą w organizacji pozarządowej i znany ze sportowego trybu życia kandydat wystartuje pod szyldem Przymierza dla Ziemi Łukowskiej. Dziś, w poniedziałek 13 sierpnia, zorganizowana została konferencja prasowa, na której potwierdzono start Nurzyńskiego w wyborach. Oznacza to, że dotychczasowe nazwiska związane ze stowarzyszeniem jakim jest PdZŁ powalczą co najwyżej o mandaty w Radzie Miasta, bądź Powiatu.

- Mądrym ludziom się nie odmawia. Inicjatywa startu w wyborach wyszła od ludzi, radnych miasta związanych ze stowarzyszeniem i mieszkańców.
Rodzina namawiała, ale raczej by nie startować - mówi M. Nurzyński. - Mówili „zostaw”, „nie wchodź”, to nieczysta gra”. Jestem przyzwyczajony do rywalizacji i zmagań sportowych. Swój start traktuję jako zadanie ocierające się o misję. Nie można być obojętnym, dlatego przyjąłem propozycję współpracy - dodaje kandydat Przymierza na stanowisko burmistrza Łukowa.

Maciej Nurzyński w przeszłości był dyrektorem jednej z placówek bankowych w Łukowie. Dziś związany jest z sektorem edukacji. Jest też członkiem Fundacji Pasja i Pomoc oraz jednym z Biegaczy Pomagaczy - nieformalnej grupy zrzeszającej miłośników biegania. Na co dzień działa też w Fundacji „Żółty Latawiec” na terenie Siedlec. Kandydat swój program wyborczy ma ogłosić w przeciągu najbliższych kilkunastu dni.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE