Reklama

Łukowianka w The Voice Kids!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: The Voice Kids TVP

Łukowianka w The Voice Kids! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Alicja Dziurdziak - utalentowana muzycznie Łukowianka, wystąpiła przed kamerami TVP w programie The Voice Kids. Czy zyskała uznanie jurorów?

Już w sobotę 13 stycznia na antenie ogólnopolskiej telewizji zaprezentuje się łukowianka Alicja Dziurdziak. Swoje umiejętności wokalne pokaże w programie TVP - The Voice Kids.  Nagrania do programu miały miejsce w wakacje ubiegłego roku. Alicja razem z około tysiącem dzieci z całej Polski najpierw przystąpiła do pre-castingu w siedzibie TVP w Warszawie, następnie jako jedna ze stu osób została zaproszona przez producenta do dalszej współpracy. Podczas nagrań do programu uczestniczyła w wielu spotkaniach, warsztatach i próbach ze znanymi osobami. Finałem eliminacji był występ przed jurorami: Edytą Górniak, Dawidem Kwiatkowskim oraz duetem Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Występ Alicji Dziurdziak w TVP to kolejny z etapów jej kariery. Młoda łukowianka ma na swoim koncie wiele innych sukcesów i osiągnięć. Najnowsze z nich to m.in. I miejsce na X Jubileuszowym Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Lubelski Talent 2017”, I miejsce w XI Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2017” w Mrozach oraz wygrana w konkursie „Złoty Słowik” - Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający słowik” w Rykach. Ponadto Alicja dwukrotnie uczestniczyła w nagraniu płyty z Małą Orkiestrą Dni Naszych.

Czy dziewczyna zyska uznanie jurorów The Voice Kids i dołączy do drużyny któregoś z nich? Dowiemy się o tym już w sobotę 13 stycznia w TVP2. Początek programu o godz. 20.05.

-----------

Alicja Dziurdziak, ma 13 lat,  jest  uczennicą  VII klasy Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie. Dziewczyna uczy się też gry na skrzypcach w Szkole Muzycznej II stopnia w Siedlcach, a warsztat wokalny szkoli w studiu wokalnym „Fever” pod opieką  instruktora Magdaleny Hymos-Sulej. Alicja należy także do Zespołu Pieśni i Tańca „Łukowiacy”, w którym śpiewa i gra na skrzypach. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE