Reklama

Łukasz Jakóbiak będzie motywował w Sięciaszce. KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Opublikowano:
Autor:

Łukasz Jakóbiak będzie motywował w Sięciaszce. KONKURS DLA CZYTELNIKÓW - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zdradź nam swój sposób na jesienne "nic mi się nie chce". Wygraj jedną podwójną wejściówkę na wykład motywacyjny Łukasza Jakóbiaka.

Zasłynął wywieszeniem gigantycznego CV przed firmą, w której chciał pracować. Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief. W 2013, 2014, 2015 i 2016 roku zrealizował swój cykl wykładów na terenie całej Polski.  


Jakóbiak jest twórcą programu 20 m2 . W swoich talk-show gościł m.in. Jacka Canfielda i Brian`a Tracy. Rocznie daje blisko 100 wykładów motywacyjnych. Wykładał dla firm takich jak Allianz, PZU, Coca Cola, Loreal, W.Kruk, Pracuj.pl, 3M, Bacardi, BZ WBK, Orange, Aviva, UBS, Beko, Avon, Gedeon Richter, GSK, Microsoft, iSpot, Siemens, Lekam, ING, PLAY.

Piotr Najsztub we WPROST napisał o nim: „Ludzki czołg z Radomia”. ”Znajdź siłę” to wykład, który pokazuje, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro. Łukasz Jakóbiak przytacza w nim kilkanaście autorskich historii, które pokazują, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów. Wykład motywuje, dodaje odwagi do realizowania celów i przesuwa granice wyobraźni. Jak nauczyć się instrukcji obsługi własnej osoby? Co zrobić, gdy nam się nie chce? To kultowy wykład, który może zmienić podejście do życia. 

KONKURS KONKURS KONKURS 

Napisz do nas na redakcja@lukow24.pl i odpowiedz na pytanie: Jakie są Twoje sposoby na jesienne "nic mi się nie chce"?

Nagrodzimy najbardziej kreatywną odpowiedź. 
Do wygrania jedna podwójna wejściówka na wykład Łukasza Jakóbiaka. 
 
Na odpowiedzi czekamy do 24 października do północy. 

]


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE