Reklama

Logistycy walczyli o indeks

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Logistycy walczyli o indeks - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz trzeci Zespół Szkół nr 3 w Łukowie organizuje drugi etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Wszystko przez to, że właśnie z tej szkoły do kolejnego etapu przeszła największa ilość osób.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie od lat biorą udział w organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu olimpiadzie. Do walki o indeks przystępuje każdego roku coraz większa ilość osób. Po przeprowadzonych w całej Polsce eliminacjach szkolnych do etapu rejonowego z Łukowa przeszło 22 uczniów. 

2 grudnia do Łukowa przyjechało 58 uczniów z różnych stron Polski, m.in. z Zamościa, Lublina, Chełma, Bielska Podlaskiego, Mińska Mazowieckiego, Siedlec czy Sokołowa Podlaskiego. Jak nam powiedział koordynator szkolny olimpiady Radosław Wojciechowski:

Ta część olimpiady nie jest prosta. Jest to bowiem test wielokrotnego wyboru. Pytania dotyczą zagadnień związanych z gospodarką zapasami, produkcją, dystrybucją czy transportem.

Na udzielenie odpowiedzi na 40 pytań uczniowie mieli 75 minut. Jest o co walczyć, bowiem do zdobycia, oprócz nagród rzeczowych, indeks. 16 grudnia uczniowie dowiedzą się kto zakwalifikował się do etapu centralnego. Najlepsi pojadą do Poznania w marcu.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE