Reklama

Reklama

Kucharski kontra Lewandowski "To nie będzie bezbolesne"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Kucharski kontra Lewandowski "To nie będzie bezbolesne" - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziennik "Bild" zaprezentował kolejne informacje i rozmowy Roberta Lewandowskiego z Cezarym Kucharskim.

Reklama

 

Niemiecki dziennik opublikował nagranie rozmowy Lewandowskiego z Kucharskim, które potwierdza, że ich konflikt rozpoczął się w 2018 roku.

 

Pełny zapis konwersacji:

 

Kucharski: Robert, tylko żebyś nie miał do mnie pretensji, że ja teraz będę myślał tylko i wyłącznie o sobie. Jeśli ty mi coś takiego mówisz, komunikujesz… Powiedziałeś mi rok temu przy "kejsie" przedłużenia kontraktu.

 

Lewandowski: No tak, od tego momentu to było w takim zawieszeniu.

 

Kucharski: Nie mamy umowy. Ale żebyś miał jasność. Ja teraz nie wykonam żadnego ruchu, który będzie działał na moją niekorzyść. Więc nie miej pretensji za to, co się będzie działo.

 

Lewandowski: Ale co masz na myśli?

 

Kucharski: Na przykład rozwiązanie… Wyjście z twojej spółki.

 

Lewandowski: Sam chciałeś wyjść z tej spółki. Sam to zaproponowałeś.

 

Kucharski: Nie, nie. Robert, ale ja nadal tak chcę, tak? Natomiast to nie będzie bezbolesne, tak jak sobie Kamil czy ty wyobrażacie. Więc żebyś nie miał nigdy pretensji, że ja pilnuję teraz swojego interesu. Po tym, co mi powiedziałeś, ja nie będę miał żadnych sentymentów w tym, co zamierzam zrobić. I wiesz, czego nie zakładasz w swoim życiu. Że w pewnym momencie możesz się potknąć i mogą z tego wyjść mega duże problemy. Bo ty kompletnie nie zdajesz sobie sprawy. Bo ty, powiem ci, masz słabych ludzi. Za chwilę ja ci pokażę, jakie konsekwencje są z działań twoich ludzi. Ale ja cię proszę tylko o to, żebyś nie miał o to do mnie pretensji, jak będę egzekwował to bez żadnych skrupułów.

 

Lewandowski: Czyli co, teraz grozisz mi?

 

Kucharski: Nie, nie, nie. Ja ci nie grożę. Nie. Robert, żebyś mnie źle nie zrozumiał. Ja po prostu teraz będę walczył o swój interes.

 

Lewandowski: A jaki masz interes w spółce czy czymkolwiek innym?

 

Kucharski: Wcześniej reprezentowałem ciebie kosztem swojego interesu i mojej rodziny. Natomiast teraz, tym bardziej po tym, co powiedziałeś, nie będę miał żadnych… I zobacz, ja ci nie chcę zrobić krzywdy, mimo że to, co mówisz i sposób, w jaki mówisz jest mega dla mnie bolesny.

 

Lewandowski: A o jakich konsekwencjach mówisz?

 

Kucharski: Robert, jak ci nie chciałem tego mówić przez telefon. Ja chciałem się przygotować i się przygotuję. Albo będę egzekwował moje prawa.

 

Lewandowski: Do czego?

 

Kucharski: Robert, teraz nie będę ci mówił. Ja ci tylko mówię, że nie robię ci niczego złego. Natomiast jeśli w przyszłości będziesz miał kłopoty, to nie oczekuj ode mnie, że ja ci pomogę. No bo wydaje mi się, że w tym momencie, po tym, co mówisz, nie jestem zobligowany, żeby w przyszłości pewne rzeczy ci naprawić.

 

 

 

O konflikcie Cezarego Kucharskiego z Robertem Lewandowsakim piszemy również w artykułach:

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE