Reklama

Krzywda: Paczki z żywnością jeszcze do wzięcia

Opublikowano:
Autor:

Krzywda: Paczki z żywnością jeszcze do wzięcia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywdzie wyznaczył dodatkowy termin wydawania paczek z żywnością. Będzie je można odebrać w czwartek 27 między 10.00 a 12.00 w stałym miejscu, czyli w byłej bazie GS przy ul. Przemysłowej w Krzywdzie.

- W pierwszym terminie 11, 12 i 13 lutego wydaliśmy paczki dla 1340 potrzebujących mieszkańców naszej gminy. W tym tygodniu zapraszamy kolejne osoby, zarówno te, które dotąd nie odebrały żywności, jak i nowe osoby, które jeszcze z tej formy wsparcia nie korzystały. 


W obydwu przypadkach trzeba mieć skierowanie z ośrodka pomocy społecznej, a do rozdysponowania mamy jeszcze około 60 paczek - mówi kierownik GOPS w Krzywdzie Tomasz Ciężki.
W transporcie, który otrzymała placówka, są m.in.: makaron, cukier, żółty ser, sok jabłkowy, kasza i konserwy mięsne.

Zgodnie z zasadami Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, paczki mogą otrzymać osoby, których dochód nie przekracza, w przypadku osoby samotnie gospodarującej - 1 tysiąca 402 złotych, a w przypadku osób w rodzinie - 1 tysiąca 56 złotych netto miesięcznie na osobę.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE