Reklama

Kreatywne Kobiety z grantem od Tesco!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pracownia Kadru Daniel Płudowski

Kreatywne Kobiety z grantem od Tesco! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończyło się głosowanie w konkursie "Decydujesz Pomagamy" Fundacji Tesco. W czwartej edycji programu w naszym regionie wygrało stowarzyszenie Kreatywne Kobiety z Łukowa. Na co panie przeznaczą nagrodę w wysokości 5 tys. zł?

Dobiegła końca IV edycja programu grantowego Fundacji Tesco „Decydujesz Pomagamy”. Przez cztery tygodnie klienci hipermarketów tej sieci w Łukowie, Radzyniu Podlaskim, Międzyrzecu Podlaskim oraz Terespolu po dokonaniu zakupów otrzymywali specjalny żeton, który wrzucali do urny wspomagając swojego faworyta w walce o pieniądze na realizację zadania na rzecz lokalnych społeczności.

W walce o 5 tys. zł stanęło stowarzyszenie Kreatywne Kobiety z Łukowa, Łukowskie Forum Rozwoju oraz stowarzyszenie „Bugowiaki” z Terespola. Najskuteczniejsze w walce o grant okazały się panie, które zdobyły 19 599 głosów od klientów hipermarketów. Na drugim miejscu uplasowała się grupa z Terespola, zdobywając 16 483 głosy, a trzecie miejsce zajęło ŁFR z 12 666 głosami, planujące kupno książek do bibliotek w Łukowie.

Kreatywne Kobiety za wygraną w konkursie grantowym Fundacji Tesco, zorganizują teraz „Rodzinne Targi Zdrowia i Urody” promujące zdrowy tryb życia i zwracające uwagę na potrzeby seniorów. W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać ze specjalistycznych darmowych konsultacji oraz badań. Seniorzy otrzymają natomiast darmowe "pudełko życia" ułatwiające pracę służbom ratowniczym i medycznym w momencie zagrożenia życia.

Tegoroczna wygrana w konkursie grantowym Fundacji Tesco jest już drugą dokonaną przez grupę z Łukowa. W zeszłym roku identyczną akcję wygrało stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa, które przeprowadziło przejażdżkę rowerową i festyn „Owocowo-Rowerowo”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE