Reklama

Koniec głosowania w plebiscycie Sport.Lukow.pl

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Sport.Lukow.pl

Koniec głosowania w plebiscycie Sport.Lukow.pl - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dobiegło końca SMS-owe głosowanie w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2016 roku organizowane przez portal internetowy Sport.Lukow.pl. Na swoich kandydatów nasi Czytelnicy wysłali prawie 1200 SMS-ów!

Idea zorganizowania plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2016 roku zrodziła się w Redakcji na przełomie grudnia i stycznia. Postanowiliśmy docenić tych, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy osiągnęli ważne sukcesy sportowe bądź znacząco rozwinęli swoje umiejętności. Wybór nie był łatwy, tym bardziej, że chcieliśmy skupić się w liczbie maksymalnie 30 nominowanych w obydwu kategoriach.

Każda nominacja odbywała się za zgodą i wiedzą sportowców oraz trenerów, których chcieliśmy zaprosić do wspólnej zabawy. Redakcja portalu Sport.Lukow.pl wykonała też pracę polegającą na zebraniu notki biograficznej każdej nominowanej osoby, która została później opublikowana na łamach portalu sportowego. Chcemy bowiem, aby ciężko trenujący sportowcy byli zauważeni w naszym mieście nie tylko przy okazji wydarzeń, bicia rekordów czy sukcesów sportowych, ale też byli rozpoznawani na co dzień.

Przez ponad miesiąc trwania plebiscytu, nasi Czytelnicy wysłali blisko 1200 SMS-ów na swoich faworytów. Liczba ta jest tym bardziej zaskakująca, że plebiscyt został zorganizowany przez młody na lokalnym rynku sportowy portal internetowy. Głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2016 roku zakończyło się sobotę 11 lutego o północy. Nadszedł więc czas na ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom.

Zdobywcy I-go miejsca w każdej z kategorii otrzymają pamiątkową statuetkę i dyplom. Wręczone zostaną też dyplomy osobom, które zajęły pozostałe stopnie podium w swoich kategoriach. Wyniki Plebiscytu zostaną podane do publicznej informacji i opublikowane na portalach internetowych www.sport.lukow.pl oraz www.lukow24.pl maksymalnie do środy 15 lutego. Laureaci zaś o swoim triumfie zostaną powiadomieni w ciągu siedmiu dni od daty ogłoszenia wyników. Wtedy też umówimy się na uroczyste przekazanie statuetek.

Przypominamy również, że środki finansowe zebrane w drodze głosowania SMS-owego zostaną przeznaczone na rzecz łukowskiej Fundacji Cegiełkowo - Pasja i Pomoc.

Wyniki Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2016 roku już w przyszłym tygodniu!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE