Reklama

Kiedy dzwonisz na policję może odebrać najlepszy dyżurny regionu

Opublikowano:
Autor:

Kiedy dzwonisz na policję może odebrać najlepszy dyżurny regionu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podkom. Jarosław Metkowski z KPP w Łukowie najlepszym dyżurnym na Lubelszczyźnie

Lubelskie eliminacje do II Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji zostały przeprowadzone w miniony wtorek.  Zmagania miały wyłonić najlepszego funkcjonariusza na stanowisku kierowania. Wyniki testu wiedzy oraz punkty przyznane za zaprezentowane umiejętności  podczas symulacji pełnienia służby na stanowisku kierowania wyłoniły zwycięzców.

Najlepszym dyżurnym lubelskiego garnizonu Policji został podkom. Jarosław Metkowski z KPP w Łukowie. II miejsce zajął z kolei asp. Kamil Lekan z KPP we Włodawie, na trzecim miejscu znalazł się asp. szt. Kazimierz Jędrych z KPP w Puławach.

Zwycięzca szczebla wojewódzkiego będzie reprezentował garnizon lubelski w finale Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji, który odbędzie się w dniach 28-29 listopada w szkole Policji w Katowicach.

Spotkanie było również doskonałą okazją do tego, aby w imieniu kadry kierowniczej Policji podziękować funkcjonariuszom ruchu drogowego za udział w Finale Ogólnopolskiego Konkursu ,,Policjant Ruchu Drogowego”, który odbył się we wrześniu w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Lubelski garnizon Policji reprezentował wówczas asp. sztab. Mariusz Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie i st. sierż. Paweł Konopko z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie. St. sierż. Piotr Konopko stanął na podium plasując się na trzecim miejscu.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE