Reklama

Kabaret "Ciach" przyjedzie do Łukowa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Kabaret "Ciach" przyjedzie do Łukowa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 20 października w Łukowie wystąpi popularny kabaret "Ciach". Na kilkanaście tygodni przed przyjazdem grupy do naszego miasta, można już kupować bilety na rozrywkowe wydarzenie.

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na występ kabaretu „Ciach”, który zaplanowano na sobotę 20 października o godz. 20:00 w sali widowiskowej ŁOK. W Łukowie grupa wystąpi ze swoim najnowszym programem „Historie śmiechem pisane". Po jego obejrzeniu, mieszkańcy dowiedzą się, jaki nawóz jest najlepszy do sałaty, o czym marzą mężczyźni przed wyjściem do pracy, jak widzą nas niemowlęta i co królowa Elżbieta II nosi w torebce.

Kabaret „Ciach” to jedna z najbardziej znanych tego typu grup w kraju. "Ciach" to jeden z filarów tzw. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Swoją twórczość opiera na połączeniu poziomu literackiego z humorystycznym przeglądem obyczajów i przywar Polaków. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny.

Kabaret "Ciach" był wielokrotnie nagradzany na różnych przeglądach i konkursach kabaretowych w całej Polsce. "Ciach" jest stałym uczestnikiem rozrywkowych programów telewizyjnych i festiwali kabaretowych. Grupa występuje obecnie w składzie: Małgorzata Czyżycka, Leszek Jenek, Tomasz Kowalski oraz Mateusz Czechowski.

Bilety na wydarzenie można już nabywać w kasie Łukowskiego Ośrodka Kultury oraz drogą internetową POD TYM ADRESEM. Ich koszt to 45 zł.






UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE