Reklama

Już wkrótce \"Owocowo Rowerowo\". Zgłoś swój udział

Opublikowano:
Autor:

Już wkrótce \"Owocowo Rowerowo\". Zgłoś swój udział - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pisaliśmy o wygranej stowarzyszenia Alternatywa dla Łukowa w akcji organizowanej przez Tesco. Zdobyty wówczas grant posłuży do organizacji rodzinnych warsztatów kulinarnych, przejażdżki rowerowej i innych wydarzeń towarzyszących. Wszystko to już 2 lipca.

2 lipca w parku miejskim w Łukowie odbędzie się finał akcji „Owocowo Rowerowo, czyli zdrowo w Łukowie”. Zdobyty przez stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa grant w konkursie „Decydujesz Pomagamy” posłuży do organizacji atrakcji, na które można zapisywać się już dziś.

Owocowo Rowerowo, czyli zdrowo w Łukowie to akcja podczas której dziesięć rodzin weźmie udział w warsztatach kulinarnych i pod okiem żywieniowca nauczy się przygotowywać smaczne i zdrowe posiłki. To także spotkanie z dietetykiem, który zgromadzonym w parku miejskim opowie o tym jak zdrowo się odżywiać. Nie zabraknie soczystych owoców i koktajli, którymi poczęstowani zostaną uczestnicy wydarzenia. Nie zabraknie także muzyki.

Wydarzenia w parku poprzedzi rowerowa przejażdżka. Na miłośników tego rodzaju aktywności będzie czekała 20-kilometrowa trasa. Cykliści wyruszą o 15.30, by wrócić do parku, gdzie czekać na nich będą odżywcze koktajle. Wśród wszystkich obecnych uczestników wydarzenia wylosowana zostanie nagroda – rower.

- Warsztaty kulinarne skierowane dla całych rodzin, mają zwrócić uwagę na to, że o zdrowe nawyki żywieniowe powinno dbać się w każdym wieku. Natomiast wyprawa rowerowa ma przypominać o tym, że warto spędzać czas razem z bliskimi - informują członkowie Alternatywy dla Łukowa.

Osoby, które chcą wystartować w przejażdżce rowerowej lub wziąć udział w warsztatach kulinarnych, proszone są o wcześniejsze zgłoszenia za pomocą strony internetowej, bądź za pośrednictwem członków stowarzyszenia. Szczegóły i dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie internetowej stowarzyszenia Alternatywa dla Łukowa oraz na profilu na Facebooku.

Zgłoszenia na warsztaty kulinarne dokonacie Państwo TUTAJ. Natomiast zgłoszenia na rajd rowerowy TUTAJ

O szczegółach imprezy poinformujemy Państwa już wkrótce.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE