Reklama

Jest nowa dyrektor Przedszkola Integracyjnego

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Jest nowa dyrektor Przedszkola Integracyjnego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Małgorzata Piotrowska to nowa dyrektor Przedszkola Integracyjnego nr 1 w Łukowie. Dotychczasowa pracownica placówki nosi takie samo imię i nazwisko jak była dyrektor.

22 sierpnia odbył się konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Integracyjnego nr 1 w Łukowie. W lutym bieżącego roku z pełnionej funkcji zrezygnowała była dyrektor, nosząca takie samo imię i nazwisko jak jej następczyni. Swoją pracę Małgorzata Piotrowska wykonywała jeszcze przez trzy miesiące, a następnie jej obowiązki tymczasowo przejęła dotychczasowa pracownica przedszkola.

Małgorzata Piotrowska jako jedyna przystąpiła też do konkursu ogłoszonego przez burmistrza miasta. Ten odbył się w środę 22 sierpnia. Kandydatka przedstawiła swoją wizję prowadzenia placówki i odpowiadała na pytania komisji. W jej skład wchodzili przedstawiciele rady pedagogicznej, rady rodziców, przedstawiciele Miasta Łuków i Kuratorium Oświaty a także związków zawodowych. 

Małgorzata Piotrowska zyskała uznanie komisji, która rekomendowała ją na powołanie na stanowisko dyrektora miejskiego przedszkola. Do rekomendacji przychylił się tez burmistrz Dariusz Szustek, który podpisał już stosowne zarządzenie w tej sprawie.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE