Reklama

Jest kasa na termomodernizację!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta Łuków

Jest kasa na termomodernizację! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto Łuków otrzymało dofinansowanie na termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej nr 5. Kwota, jaką udało pozyskać się z Unii Europejskiej to niecałe 3 mln zł.

Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie wkrótce zmieni swoje oblicze. Magistrat pozyskał środki zewnętrzne na przeprowadzenie termomodernizacji budynku. Miejską kasę już wkrótce wzbogaci kwota 2 987 856,28 zł, która zostanie przeznaczona na docieplenie „Piątki”, wymianę grzejników i instalacji centralnego ogrzewania, częściową wymianę stolarki okiennej oraz drzwiowej. Budynek wzbogaci się o instalację fotowoltaiczną i nową instalację elektryczną, zostanie też dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Wartość inwestycji, którą miasto planuje przeprowadzić w przyszłym roku to niecałe 5 mln złotych. Do wkładu własnego w wysokości 2 milionów, dziś dołączają pozyskane środki zewnętrzne. Kasa na termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 5 pochodzi z Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 5.2 Efektywność energetyczna sektora publicznego.

O termomodernizacji budynku szkoły pisaliśmy również w przeszłości:Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE