Reklama

I Spotkanie z Techniką i Historią w Wiśniewie

Opublikowano:
Autor:

I Spotkanie z Techniką i Historią w Wiśniewie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Akrobacje modeli RC, pokaz sprzętu wojskowego, otwarte konkursy wiedzy historycznej i zawody modelarskie ? to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowali organizatorzy I Spotkania z Techniką i Historią w Wiśniewie.

Impreza odbędzie się w dniach 19-21 sierpnia w Wiśniewie, a organizują je modelarze RC Łuków, Wójt Gminy Wiśniew oraz Stowarzyszenie Historyczne „Strzelcy Kaniowscy”.

Impreza odbywać się będzie na lądowisku awionetek, które znajduje się między Wiśniewem a Stokiem Wiśniewskim. Na co dzień nie jest tam łatwo trafić. Tym razem dojazd będzie wyraźnie oznakowany, zarówno od skrzyżowania drogi nr 63 w Wiśniewie, jak i od Stoku Wiśniewskiego.

Przez pierwsze dwa dni będą odbywać się zawody modeli RC. Widzowie będą mogli też zobaczyć repliki broni, mundury i motocykle z okresu II wojny światowej. Dla chętnych zostaną zorganizowane otwarte konkursy z zakresu wiedzy historycznej dotyczącej lotnictwa polskiego, Kampanii Wrześniowej, Powstania Warszawskiego oraz historii Regionu Podlaskiego.

Na niedzielę zaplanowano pokazy modeli RC, konkursy historyczne, pokaz sprzętu wojskowego oraz pokaz sprzętu policyjnego i strażackiego.


Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE